• تصفیه آب   SOFT WATER چینی

یکی از معروفترین برندهای تصفیه آب خانگی را میتوان دستگاه تصفیه آب سافت واتر نامید چراکه از ابتدایی ترین برندهایی است که در کشور ما توزیع شده است .
دراین مطلب ضمن معرفی انواع مدلهای دستگاه سافت واتر ، به تشریحی مختصر از آنها در کشور میپردازیم . اگر قصد خرید دستگاه 
تصفیه آب  سافت واتردارید این مطلب را حتما مطالعه کنید تا با دیدی روشن و اطلاع از انواع و قیمت آنها بهترین تصمیم را بگیرید .
نکته اول درباره  سافت واتر این است که این برند مخصوص کشور آمریکا بوده و انواع قدیمی این دستگاه که ممکن است هنوز در منزل بعضی افراد باشد ساخت کشور آمریکا بوده و کیفیت بسیار بالایی داشته است .

اما سالهاست که به علل زیادی ، به هیچ عنوان  سافت واتر وجود ندارد و نه تنها سافت واتر بلکه هیچ دستگاه تصفیه آب از کشور آمریکا به کشور ما وارد نمیشود .

انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتری که در حال حاضر توسط فروشندگان بفروش میرسد به چند نوع میتوان تقسیم بندی نمود :
دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی
در رابطه با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر تایوانی باید عرض کنیم که میتوان گفت این محصول در میان همنوعان خود به نسبت کمیاب است ( علت این کمیابی را در ادامه بیان میکنیم ) . شاید بتوان بهترین نوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر را نوع تایوانی آن نامید . دقت بفرمایید به محصولی تایوانی گفته میشود که تمامی قطعات و همچنین مونتاژ آن در کشور تایوان انجام شده باشد.
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژ شده در ایران
اما رایج ترین نوع تصفیه آب خانگی سافت واتر موجود در کشور مربوط به این نوع میباشند . شاید برخلاف برخی از مشتریان و حتی همکاران کیفیت تمامی دستگاههای مونتاژ شده همانند هم باشد اما اینطور نیست .
برای روشن شدن بیشتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژی را به چهار دسته تقسیم میکنیم :
مونتاژ شده با قطعات تایوانی
مونتاژ شده با قطعات اصلی تایوانی ، قطعات ایرانی و چینی
مونتاژ شده با قطعات چینی و تایوانی
مونتاژ شده با قطعات چینی
نوع ۱ را میتوان گفت مانند مدل سافت واتر تایوانی کمیاب است علت آنهم روشن است با توجه به هزینه پایین مونتاژ به نسبت در کشور تایوان ، قاعدتا اختلاف قیمتها خیلی کم خواهند بود و به جز هزینه دستمزد کارگر و مقدار کمی اختلاف تعرفه گمرکی ، اختلاف دیگری ندارند
نوع ۲ شاید بیشترین نوع سافت واتر موجود در کشور باشد ؛ چراکه کیفیت بالایی داشته و از پرفروش ترینها نیز بوده است . روی کارتن برخی از اینها محصول ایران ثبت شده.
نوع ۳ هم مشابه نوع ۲ بوده و بسته به قطعات استفاده شده میتواند کیفیت خوبی داشته باشد .
اما درباره نوع ۴ میتوان گفت که از لحاظ کیفیت بسیار پایین میباشد؛ چراکه برای کاهش قیمت تمام شده یک دستگاه تصفیه آب مونتاژ شده از قطعات چینی آنهم با کمترین کیفیت استفاده میشود .
دستگاه تصفیه آب سافت واتر چینی
این دستگاه نیز به نسبت کمیاب است اما نه به خاطر قیمت تمام شده بالا ، بلکه به خاطر عدم توانایی رقابت بادستگاه تصفیه آب مونتاژی از نوع قطعات تایوانی و ایرانی ، هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت .
این مطلب به نحوی گرد آوری شده تا به غیر از اکثر واردکنندگان و عمده فروشان ، بقیه همکاران و حتی مشتریان عزیز هم اطلاعات رایج و بروزی دررابطه با دستگاه سافت واتر داشته باشند .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تصفیه آب SOFT WATER چینی

  • مدل کالا: تصفیه آب SOFT WATER چینی
  • موجودی: در انبار
  • 38,500,000 ریال